25 Eylül 2009 Cuma

İçimden geldiği gibi

Hayal kurar mısınız ? ben çok kurarım tam bitti mi acaba dediğim anda yeni hayallerim oluşur. Bazıları gerçekleşmiş bazıları..ama insanın hayalleri hiç bitmez galiba yoksa yaşam anlamsız olurdu. Uzun zamandır kurduğum gerçekleşmesini istediğim hayallerim var. Yeni bir yaşam yeni bir çevre stressiz bir hayat..olabilir mi acaba neden olmasın. Şöyle güney de ya da ege de bir sahil kasabasında bahçeli bir ev meyva ağaçları bir kaç tane bir hamak yaz akşamları keyfi için verandada uzunca bir masa dostları ağırlamak için bahçenin bir köşesinde ahşap bir kulübe (atölye)..Ağaç dallarına asılmış rengarenk fenerler.Uzaklardan gelen dostlarla uzun yaz akşamlarını keyiflendirmek,kuzularım gelmeli keyifle bahçe de koşmalı... neden olmasın ama olacak biliyorum biraz daha zaman sadece... Keyfiniz hiç bozulmasın,yüzünüzden tebessüm eksilmesin. Sağlıcakla kalın,iyi haftasonları.

7 yorum:

 1. Asis'cim sen hayal kurmaya devam et. Mutlaka er ya da geç bir gün gerçeklesiyor, buna inaniyorum. Hayalsiz yasanmaz ki zaten...

  YanıtlaSil
 2. bunların hepsi olsun, bende komşun olayım mı, fenerlerimizin ışıkları birbirine karışsın, birlikte sabah kahvesi içelim, ben kahvenin yanına çaktırmadan şu incecik sigaralardan yakayım , üfleyeyim dumanını he , nasıl olur:))

  YanıtlaSil
 3. Figen'cim inandığım için hiç vazgeçmiyorum hayallerimden ;)yaşanmaz ki...sevgiler.
  .........
  Lale'cim senin gibi komşum olsun daha ne isterim bak şimdi gözümde canlandırdım biliyormusun ne güzel olur.Yak yak bana arkadaş lazım ;)
  ..................
  Depresyonumu aldınız ya helal olsun size çok yaşayın iyi yaşayın ;)))

  YanıtlaSil
 4. hayalsiz olur mu hiç
  en güzelini yapıyorsun
  inşallah hepsi gerçekleşir
  herşey gönlünce olur
  hayal ettiğimiz sürece varız

  YanıtlaSil
 5. Asicim hayallerimiz olamasa hayat çekilmez olurdu.Bu hayalini çok sevdim benimkine benziyor,yanında bir klübede bana ayarla atölyeyi beraberde kullanırız.Waawwww çok hoşuma gitti, sevgiler ...

  YanıtlaSil
 6. Maviannecim hayalsiz olmaz gerçekten hiç bitmesin tabii ki..
  ...............
  Mamilacım canım derhal ne demek güzel hayal değil mi :)sana da sevgiler...

  YanıtlaSil
 7. Nedense hayyallerim bireyselleşmiyor benim.
  Hepbaşkalarınıda katıyorum o zamanda yoruluyorum:))
  Ancak
  Güzel bir sohbete,elemeğin resimlerini izlerken soğuk bir kadeh şaraba ve hayallerinin
  gerçekleşmesinin şerefine verdiğin yemeğe katılmaya yok diyemeyeceğim.

  YanıtlaSil

Hoşgeldin :)içinden geldiği gibi...

LinkWithin

In Verbindung stehende Pfosten mit Thumbnails