14 Temmuz 2013 Pazar

Deneyelim..


Bir iki satir yazmayi..yazasim yok uzun zamandir.Okuyorum takip edebildigim kadar takip ediyorum .Zaten gündelik hayatin kosusturmacasi yetiyor.Iki haftadir tam yaz yasiyor burasi ama hafif birde esinti var.Haftasonlari kuzularla bulusuyoruz böyle iste..Aslinda cok sey var yazacak ama su rehavet bir kalksin belki o zaman.Gecen haftasonu hemen bana cok yakin ormana attik kendimizi kuzularla..orman icinde hem yürüyüs yapiyorsunuz hem ruhunuz dinleniyor.Yaramaz böcülerde biraz orda enerjilerini atsinlar diye :) Hepimize iyi geldi.Birkac foto yürüyüs yolundan.12. yüzyilda yapilmis sonradan restore edilmis dagin icine dogru yapilmis kücük kilise veBu dünyada öyle seyler oluyor ki,Tanri`nin neden izin verdigini merak ediyorum.
Yesil yol filminden…bende merak ediyorum..4 yorum:

 1. Asisim,özlettin kendini be yav...Gerçi ben de aynı modda yazıyorum ya...

  Resimler bana ıhlara vadisini hatırlattı...Orada böyle oyma kiliseler vardır. Hele ağaç kiliseler görülmeye değerdir...Hep deniz diyoruz ya yeşilin keyfi de bambaşka...


  Çook öptüm

  YanıtlaSil
 2. yeşilliklerin içerisinde yürüyüş yapmak gibisi yok gerçekten de ruhu dinleniyor insanın
  keyifli günler aisisim

  YanıtlaSil
 3. gizlen buraya kimse bulamasın seni

  temizle ruhu çık dışarıya

  içimden öyle işte :)

  YanıtlaSil
 4. Nunu burası zaten vakti zamanında inzava yeriymiş :) zaten. Şimdi de meditasyon yolu diyorlar. İçinden gelenler güzelmiş ;)

  YanıtlaSil

Hoşgeldin :)içinden geldiği gibi...

LinkWithin

In Verbindung stehende Pfosten mit Thumbnails